• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Vasaros iššūkis!

2020 07 02

Vasaros iššūkis!

   

Aplankykite kuo daugiau pažymėtų objektų „Splius“ žemėlapyje, nusifotografuokite prie kiekvieno objekto ir sukauptas nuotraukas atsiųkite el.paštu konkursai@splius.lt  arba žinute „Splius“ feisbuko paskyrai iki rugsėjo 25  dienos. Taip pat nuotraukomis dalinkitės feisbuko asmeninėje paskyroje, žymėkite „Splius“ ir dėkite grotažymę #Gaudauryšįsugamta.

Prizas – belaidės Xiaomi ausinės ir išmanus Xiaomi laikrodis bei kiti prizai.

Miestai žemėlapyje: Šiauliai, Joniškis, Kuršėnai, Kelmė, Naujoji Akmenė, Pasvalys, Radviliškis, Klaipėda, Gargždai.

Taisyklės:

1. „Splius“ žemėlapyje yra sužymėti visi miestai, kuriuose yra „Splius“ teikiamos paslaugos. Žemėlapyje taip pat sužymėti šių miestų lankomi objektai. Jūsų tikslas – aplankyti kuo daugiau pažymėtų objektų, nusifotografuoti ir nuotraukas atsiųsti mums iki rugsėjo 25 dienos.

1.1. Nuotraukose turi būti matoma lankoma vieta (vaizdas, pavadinimas ir pan.) bei jūsų veidas. 

1.2. Nuotraukas siųsti elektroniniu paštu konkursai@splius.lt (jei siunčiate daugiau nuotraukų, patariame naudoti svetainę  https://wetransfer.com/ nuotraukų suglaudinimui arba siųskite „Splius“ feisbuko paskyrai. Jei turite klausimų dėl nuotraukų siuntimo, rašykite mums per feisbuką, skambinkite tel. 19955).

3. Siunčiant nuotraukas būtina nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį kuriuo būtų galima susisiekti.

4. Nuotraukomis taip pat kviečiame dalintis savo socialiniuose tinkluose ir žymėti „Splius“ bei naudoti grotažymę #Gaudauryšįsugamta.

5. Laimėtojus skelbsime spalio mėnesį. Su laimėtojais susisieksime nurodytu telefono numeriu. Daugiausiai objektų iš žemėlapio apkeliavęs žmogus laimės pagrindinį prizą. Jei keli dalyviai aplankys vienodą skaičių objektų, trauksime burtus.

 

 

Susitikime gamtoje!

 

Atgal Siųsti nuorodą